Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

S&P тримає українську банківську систему в групі з Білоруссю та Нігерією

Фото: flickr

Фото: flickr

Українська банківська система все ще відноситься до ризикованої групи разом з Білоруссю, Ліваном та Нігерією. Про це свідчать дані міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor's (S&P) Global Ratings.

Йдеться про 10-ту групу за рівнем галузевих і країнових ризиків (Banking Industry Country Risk Assessment — BICRA), передає агентство «Інтерфакс-Україна».

Економічні ризики для української банківської системи оцінюються як «стабільні», що відповідає «стабільному» прогноз за суверенними кредитними рейтингами.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Позитивними чинниками, які вплинуть на розвиток української банківської системи, в агенції S&P називають стабілізацію макроекономічних показників, очікуване підвищення темпів економічного зростання, якість банківського регулювання і нагляду, а також поліпшення їхньої передбачуваності.

Нашкодити розвитку банківської системи, на думку S&P, може дуже низька якість активів, особливо у державних банках; низькі показники добробуту населення в міжнародному контексті; вплив тривалої фази корекції на банківську систему; негативний вплив на стабільність банківської системи судового розгляду, пов'язаного з націоналізацією Приватбанку.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Основним джерелом фондування банківської системи України, за прогнозами міжнародного рейтингового агентства, залишаться роздрібні та корпоративні внески. Рівень доларизації депозитів буде загалом стабільним і складе 35-40%.

Ситуація з проблемними кредитами, за прогнозами S&P, покращиться, а Нацбанк буде зберігати незалежність за умови підтримки з боку Міжнародного валютного фонду.

Контекст

Коментарі

Всі новини