Facebook Pixel

Стартап українського походження OneNotary залучив $1,75 млн інвестицій

Стартап українського походження залучив $1,75 млн. Фото: Mackenzie Marco/Unsplash

Стартап українського походження залучив $1,75 млн. Фото: Mackenzie Marco/Unsplash

Стартап OneNotary, заснований українською командою, залучив $1,75 млн венчурного фінансування для розвитку інфраструктури онлайн-нотаризації в США. Основними інвесторами є Adventures Lab VC, Digital Future VC, U.Ventures, TMT Investments, GoodPaper Venture. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на пресреліз компанії.

Зазначається, що залучений капітал стартап використає для підвищення рівня наявного рішення для бізнесу, покращення виявлення загроз шахрайства, прискорення процесу підготовки документів із залученням AI технології. Також інвестиції буде направлено на реалізацію ефективної маркетингової стратегії.

Засновник венчурного фонду Adventures Lab Руслан Тимофєєв розповідає, що revenue стартапу лише за останній рік збільшився в 10 разів. Але це не єдиний чинник, який вплинув на рішення українського фонду вкласти кошти в проєкт.

Telegram Logo
Quote«Окрім високого попиту на продукт, про який говорять усі показники, важливо розуміти, що являє собою команда проєкту. Хлопці пройшли випробування «легкими грошима» й відхилили пропозицію про купівлю від одного з великих американських гравців у legaltech, яку багато хто вважав би дуже вигідною. І це в той момент, коли вони працювали на межі можливостей, залишивши свою фінансову зону комфорту. Така відданість проєкту демонструє прагнення й надалі розвивати його самостійно, – розповідає Руслан Тимофєєв. – Це підтверджує й динаміка продажів у межах одного року».

Додатково. Платформу було засновано у 2020 році – у період загострення пандемії. Нотаріальне засвідчення онлайн робить транзакцію надійнішою, ніж офлайн, завдяки запису аудіо/відео, перевірці ідентифікатора підписника та цифровому запечатуванню документів із захистом від несанкціонованого доступу.

Коментарі

Всі новини