Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Відчуття щастя в українців за рік впало вдвічі – дослідження

Фото: capital.ua

Фото: capital.ua

Найщасливішими себе вважають громадяни Киргизстану. Про це свідчать показники міжнародного опитування Gallup International, яке в Україні проводили фонд «Демократичні ініціативи» та Київський міжнародний інститут соціології. Всього в опитуванні брала участь 41 країна.

Наприкінці 2020 року щасливими в Україні себе вважали 49% людей, а нещасними — 35%. Різницю між цими показниками дослідники назвали індексом щастя. Таким чином, для України в 2020 році він склав 14, а рік тому він був 33.

У світі 54% опитаних вважають себе щасливими, 14% — нещасними. Таким чином, індекс щастя в світі складає 40.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Наскільки щасливою або нещасною людиною ви себе почуваєте в зв'язку з подіями вашого особистого життя?

bez-nazvaniya.png

У списку найщасливіших країн Киргизстан, Казахстан, Еквадор і Колумбія, Азербайджан і Нігерія, а найнещасливішими вважають себе жителі Північної Македонії, Гани, Гонконгу, Вірменії та України.

bezymyannyy.png

Автори дослідження відзначають, що ні ступінь економічного розвитку конкретного регіону, ні сам регіон не впливають на рівень відчуття щастя. Не формують його також матеріальне становище або війна.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Під час дослідження було опитано 38 709 осіб. У кожній країні протягом жовтня-грудня 2020 року було проведено інтерв'ю з представницькою вибіркою приблизно з 1000 чоловіків і жінок (особисто, телефоном або через інтернет). Похибка опитування становить від 3-5% за довірчьої ймовірності 95%.

Додатково. Інститут демографії та соціальних досліджень імені М. В. Птухи Національної академії наук опублікував дослідження щодо впливу коронавірусної кризи на бідність. Згідно з його результатами, за підсумками 2020 року до категорії бідних потрапить 45% населення України.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини