Facebook Pixel

Джордж Сорос приєднався до спекуляцій на біткоїні. Які перспективи зростання цифрового золота

Soros Fund Management повідомив, що дійсно володіє й торгує цифровим золотом — біткоїном (BTC). Інформацію підтвердив і представник сімейного фонду Сороса.

На думку засновника Фонду, біткоїн став найбільшим у світі цифровим активом за своєю ринковою капіталізацією (понад $1 трлн), і це щось більше, ніж захист від інфляції, передає investing.

Фонд Сороса також поділився думкою про швидкий розвиток цифрових валют центральних банків (CBDC), заявивши, що CBDC опиняться на ринку швидше, ніж вважають люди.

Як приклад Фонд навів тестування цифрового юаня в Китаї й заявив, що це буде «потенційною загрозою для біткоїна та інших криптовалют, проте назавжди дестабілізувати біткоїн йому буде складно».

Ціна біткоїна та перспективи зростання

Якщо провести технічний аналіз біткоїна, то він продовжує зростання з 30 вересня після майже місячної корекції. Він зміг прорватися вище за свій попередній максимум (приблизно $53 тис.), який тепер може служити як лінія підтримки. Нижче за цю лінію рівні підтримки на позначках $52 тис. і $50,5 тис.

Наступний опір очікує біткоїн у районі $60 тис. Якщо зростання збережеться, можна розглядати це як можливість повернення до «бичачого» тренду.

Етапи прийняття біткоїна та цифрових активів у 2021 році

Аналітики Bank of America запустили покриття цифрових активів, заявивши, що ця галузь є «занадто важливою, щоб її ігнорувати».

Банк US Bancorp оголосив про надання депозитарних послуг для криптовалют.

JPMorgan Chase & Co надав доступ до криптовалютних фондів усім своїм клієнтам з управління активами в липні 2021 року.

У серпні 2021 року Citigroup оголосив, що розглядає можливість торгівлі ф'ючерсами на біткоїни слідом за Goldman Sachs, який зробив таке оголошення в травні 2021-го.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉