Facebook Pixel

Boeing також перебирається в метавсесвіт: будуватиме в ньому свій наступний літак

Boeing має намір повернути собі домінування на авіаційному ринку і готовий витратити на це $15 млрд у найближче десятиліття. У межах плану втілення зазначених намірів у життя виробник авіаційної, космічної та військової техніки анонсував, що свій наступний авіалайнер будуватиме в метавсесвіті.

Як пише Reuters, компанія повідомила, що зосереджена на створенні промислової системи майбутнього. У її межах вона розроблятиме, вироблятиме та обслуговуватиме повітряні судна в єдиному цифровому середовищі. На заводі майбутнього Boeing 3D-проєкти літаків реалізовуватимуть фахівці та роботи з різних куточків світу. Люди контактуватимуть між собою завдяки окулярам змішаної реальності HoloLens. Виробник очікує, що його плани втіляться за два роки.

Критики не надто довіряють амбітним планам, оголошеним Boeing. Вони зазначають, що компанія і раніше давала гучні обіцянки здійснити цифрову революцію.

Головний конкурент Boeing – Airbus – не пасе задніх і також обіцяє «винайти нові виробничі системи та використовувати можливості даних» для оптимізації своєї промислової системи.

Контекст. Заяви обох авіабудівних гігантів свідчать про цифрову революцію, яка поступово охоплює весь світ. Низка компаній, серед яких Ford Motor, Facebook/Meta, Epic Games та Microsoft, роблять перші кроки, щоб перенести свою роботу в захопливий віртуальний світ під назвою «метавсесвіт».

Свою ідею щодо створення метавсесвіту та її бачення глава Facebook Марк Цукерберг розкрив у липні цього року. Його концепція передбачає створення цифрового світу, в якому люди зможуть взаємодіяти між собою за допомогою окулярів віртуальної реальності. Загальні інвестиції, яких потребуватиме проєкт у наступні 10-15 років, оцінюють у середньому в $50 млн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉