Facebook Pixel

Boeing продав 90% літаків моделі 737 MAX, що залишилися незатребуваними через пандемію

Відновлення попиту на авіаперевезення в США і в інших регіонах світу дозволило концерну Boeing знайти покупців на літаки, що залишилися незатребуваними в період пандемії. Тоді покупці часто відмовлялися від замовлень або взагалі оголошували про банкрутство, пише The Wall Street Journal.

За даними газети, зараз число незатребуваних літаків Boeing 737 MAX становить близько 10, а в липні минулого року їх було майже 100.

Незважаючи на те, що ринок міжнародних авіаперевезень ще далекий від відновлення, внутрішні авіаперевезення в США в останні місяці на підйомі. Завантаженість літаків внутрішніх рейсів становить 84%, а щоденний пасажиропотік аеропортів наблизився до 2 млн — максимуму з березня 2020 року (з початку пандемії).

Реагуючи на зростаючий попит, авіакомпанії додають рейси і починають збільшувати парки літаків.

Серед американських авіакомпаній, які купили незатребувані раніше 737 MAX, — United Airlines і Alaska Air.

Так, United повідомила в березні, що її замовлення на 25 літаків Boeing 737 MAX включає як уже готові лайнери, так і літаки, які будуть зроблені пізніше. Alaska заявила, що придбає дев'ять літаків, вироблених раніше для інших компаній.

За даними джерел, United веде з Boeing переговори про покупку ще близько 150 літаків.

Динаміка курсу акцій концерну Boeing

aktsii.png

Додатково. У України є напрацювання щодо співпраці з Boeing в сфері локалізації виробництва літаків на держпідприємстві «Антонов». Про це заявив віцепрем'єр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський в інтерв'ю.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉