Facebook Pixel

Фонд гарантування вкладів за три місяці 2024 року продав активів на 703 млн грн

Протягом січня-березня 2024 року Фонд гарантування вкладів продав активів ліквідованих банків на 703 млн грн. Серед них будівлі російських Сбербанку рф та Промінвестбанку.

Про це пише пресслужба Фонду гарантування вкладів.

З них активів АТ «ДЕЛЬТА БАНК» продано Фондом на 213,2 млн грн, 197,3 млн грн – АТ «МР БАНК» (колишній Сбербанк), понад 196,6 – ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК», майже 50,3 млн грн – АТ «МЕГАБАНК» та 23,8 млн грн – АТ «АЙБОКС БАНК».

ТОП-5 найдорожчих активів, проданих Фондом гарантування вкладів:

  • права вимоги за кредитами фізичних та юридичних осіб, що перебували на балансі АТ «ДЕЛЬТА БАНК» (ціна реалізації активу склала 213,1 млн грн);
  • пул активів АТ «МР БАНК», АТ «МЕГАБАНК» та ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК», до складу якого увійшли права вимоги та інші майнові права за кредитними договорами, укладеними з суб’єктами господарювання і фізичною особою, дебіторська заборгованість та один об'єкт нерухомості в м. Одеса (ціна реалізації – 124,6 млн грн);
  • будівля Промінвестбанку площею понад 4 тис. кв. м. у Києві за 57,6 млн грн;
  • будівля Промінвестбанку, площею понад 2 тис. кв. м. у Києві за 56,9 млн грн;
  • колишній офіс Сбербанку рф загальною площею понад 3,6 тис. кв. м, розташований у центрі Харкова. Вартість – 48,1 млн грн.

Нагадаємо, що 11 квітня Фонд гарантування вкладів продав офісне приміщення АТ «МР БАНК», або Сбербанку росії, на Великій Васильківській, 85-87. Підсумкова вартість склала 84,4 млн грн.Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉