Facebook Pixel

У Харкові Фонд гарантування вкладів продає колишній офіс «Сбербанку росії» за 171,3 млн грн

7 вересня 2023 року Фонд гарантування вкладів проведе аукціон з продажу майна АТ «МР БАНК» ( колишнього «Сбербанку росії») . В ньому будуть реалізовувати офісну будівлю банку у центрі Харкова за 171,3 млн грн.

Про це пише Фонд гарантування вкладів.

Будівля, загальною площею понад 3,6 тис. кв. м, розташована в центрі міста-героя Харкова на вулиці Донця-Захаржевського, при цьому частина офісних приміщень є пам’яткою архітектури. Поруч знаходяться площа Конституції, дві станції метро – «Історичний музей» та «Майдан Конституції», інтенсивні транспортні та пішохідні потоки. Крім того, у пішій доступності – Соборний сквер, два великі торгово-розважальні центри, різноманітні кафе та ресторани, відділення банків тощо.

Також до складу лоту включено понад 4,4 тис. одиниць основних засобів.

Заявки на учать в аукціоні можна подати до 20:00 6 вересня. Кошти, отримані від продажу активів, Фонд спрямує на розрахунки з кредиторами АТ «МР БАНК».

Нагадаємо, що РНБО 11 травня 2022 року вирішила примусово вилучити в Україні 100% акцій «Міжнародного резервного банку» («МР банк»), що належать Сбербанку росії. До цього уряд України 9 квітня того ж року ухвалив рішення про вилучення корпоративних прав і фінансових активів виведених із ринку на початку війни «МР банку» та ПІБу. Нацбанк 11 березня направив до Кабміну лист, у якому запропонував примусово вилучити в дохід держави фінансові активи «МР банку» та ПІБу. Повідомлялося, що сумарно в дохід держави може бути направлено приблизно 26 млрд грн.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉