Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна отримає перший транш із 18 млрд євро макрофіну від ЄС цього тижня

Україна отримає перший транш із 18 мільярдів євро макрофіну від ЄС цього тижня. Фото: Цензор

Україна отримає перший транш із 18 мільярдів євро макрофіну від ЄС цього тижня. Фото: Цензор

Україна вже цього тижня отримає першу частину коштів із пакета макрофінансової допомоги від ЄС загальним обсягом 18 млрд євро, заявили віцепрезидент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс і прем'єр України Денис Шмигаль.

Quote«Маю за честь підписати Меморандум про взаєморозуміння з боку ЄС щодо надання Україні європейського фінансування у 2023 році до 18 млрд євро у вигляді позик. Першу виплату в розмірі 3 млрд буде здійснено не пізніше ніж цього тижня. Це дасть змогу Україні закривати найнагальніші потреби, маючи стабільне надходження коштів протягом року», — повідомив Домбровскіс.
Quote«Україна та ЄС щойно підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо надання 18 млрд євро макрофінансової допомоги. Цього тижня очікуємо отримати транш у розмірі 3 млрд євро. Вдячний Урсулі фон дер Ляєн і Валдісу Домбровскісу. Це допоможе Україні надалі підтримувати макрофінансову стабільність», — зазначив Денис Шмигаль.

Посол ЄС Матті Маасікас нагадав, що це буде перший транш міжнародної фінансової допомоги для України у 2023 році.

Нагадаємо, що однією з умов вступу України у ЄС є припинення війни та виведення російських військ з української території. За словами заступника голови Єврокомісії, Україна не зможе стати членом Європейського Союзу доти, доки на її території перебувають російські війська.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини