Facebook Pixel

Ізраїль зупиняє щомісячні виплати українським переселенцям: оголошено причину

Ізраїль не має наміру продовжувати наказ про виплати біженцям з України. Загалом майже 24 тис. іммігрантів отримали принаймні одну щомісячну виплату гранту з лютого 2022 року, повідомляє Haaretz. Уряд Ізраїлю у лютому зупинить щомісячні виплати українським переселенцям через закінчення терміну дії відповідного розпорядження.

Повідомляється, що термін дії дозволу на отримання грантів новими українськими іммігрантами в Ізраїлі минув, а влада ще не повністю виплатила допомогу у грудні через брак фінансування у розмірі $5,9 млн.

Міністерство Алії та Інтеграції не має наміру продовжувати наказ про виплати біженцям з України, виплату буде припинено у лютому.

Загалом майже 24 тис. іммігрантів отримали принаймні одну щомісячну виплату гранту з лютого 2022 року і що з наступного місяця 26 тис. нинішніх отримувачів так званого коригувального гранту перестануть його отримувати.

Але ще деякий час українці, які втекли від війни, отримуватимуть виплати, які санкціонували кабінет міністрів у квітні для надання їм фінансової підтримки.

Нагадаємо, що Німеччина надасть Україні 200 млн євро на виплати допомоги переселенцям. На рахунок українського держбюджету найближчим часом від ФРН надійде 200 млн євро грантових коштів. Гроші буде спрямовано на підтримку внутрішньо переміщених осіб, а саме на покриття виплат допомоги на їхнє проживання.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉