Facebook Pixel

Німеччина надасть Україні 200 млн євро на виплати допомоги переселенцям

На рахунок українського держбюджету найближчим часом від ФРН надійде 200 млн євро грантових коштів. Гроші буде спрямовано на підтримку внутрішньо переміщених осіб, а саме на покриття виплат допомоги на їхнє проживання.

Відповідну угоду 6 грудня підписав міністр фінансів України Сергій Марченко з Кредитною установою для відбудови (KfW) та ще одну — до грантової угоди в рамках Програми підтримки стійкості ВПО в Україні, інформує пресслужба Мінфіну.

Очільник відомства наголосив, що ці кошти допоможуть українському уряду далі підтримувати осіб і сім’ї, які внаслідок російської військової агресії вимушені були залишити свої домівки та тимчасово виїхати в безпечніші регіони України.

Загалом від початку російського повномасштабного вторгнення ФРН передала Україні 1,5 млрд євро, які пішли на бюджетну підтримку першочергових соціальних видатків і видатків у сфері освіти та охорони здоров’я, допомоги ВПО, а також підтримку державних програм із кредитування малого та середнього бізнесу в Україні.

Контекст. Напередодні міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович анонсувала перевірки деяких із внутрішньо переміщених осіб. Головна мета — переконатися, що допомогу від держави отримують ті, хто її потребує. Зараз відомо, що приблизно 30% людей отримували виплату для переселенців незаконно.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉