Facebook Pixel

У 2022 році держбюджет України отримав від малої приватизації 1 млрд грн — «Прозорро.Продажі»

Уже 1 млрд грн фактично отримав держбюджет після відновлення малої приватизації держмайна через аукціони, заявили в ДП «Прозорро.Продажі».

З вересня до листопада 2022 року Фонд держмайна України провів понад 120 аукціонів малої приватизації на платформі «Прозорро.Продажі».

Загальна сума переможних торгів — 1,8 млрд грн. З них 1 млрд грн уже надійшов до українського бюджету. Решту коштів переможці аукціонів або ще не перерахували, або відмовилися сплачувати.

Фонд держмайна проведе у 2022 році ще 80 аукціонів через «Прозорро.Продажі»

Quote«Український бізнес сьогодні — взірець незламності у світі. Уперше в історії ми продаємо державні активи за часів повномасштабної війни. Український бізнес інвестує та розвиває країну навіть під масованими ракетними обстрілами. Тримаємо економічний фронт разом», — наголосив голова Фонду держмайна Рустем Умєров.

До кінця року Фонд планує провести ще приблизно 80 аукціонів, а у 2023 році — відновити велику приватизацію.

«Прозорро.Продажі»: бізнес адаптувався до відключень електроенергії

За підсумками проведених аукціонів у «Прозорро.Продажі» поінформували, що бізнес адаптується до роботи в умовах відключень електроенергії та можливих блекаутів. Конкуренція на аукціонах із приватизації державного майна залишається на високому рівні — у середньому на торгах змагаються 4 — 5 учасників.

Quote«Онлайн-аукціони та система працюватимуть, щоб підтримувати економіку, незалежно від відключень електроенергії чи блекауту по всій Україні. А для учасників аукціонів їхніми «пунктами незламності» в системі є понад 40 майданчиків, які готові консультувати з будь-яких питань», — зазначив директор ДП «Прозорро.Продажі» Олексій Соболев.

Процес приватизації в Україні фактично зупинився після повномасштабного вторгнення, вийшовши з паузи в серпні. У січні 2022 року стартова вартість земельних ділянок на аукціонах «Прозорро.Продажі» перевищила мільярд гривень.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉