Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Стало відомо хто увійде в нову команду Фонду держмайна

В оновлену команду Фонду держмайна увійдуть Олена Макєєва, Олексій Соболєв, Наталія Кочергіна, Андрій Бойцун, Світлана Дригуш і Юлія Бєлова.

Їх кандидатури внесли для затвердження, повідомило The Page джерело в партії «Слуга народу».

Раніше прем'єр-міністр Олексій Гончарук представив уряду кандидатуру Дмитра Сенниченка на посаду нового голови ФДМ. Затвердити його призначення далі повинна Верховна Рада.

  • Олена Макеєва відповідатиме за фінанси та аудит. До цього часу вона була головою ради директорів аудиторської фірми «Аксьонова та партнери».
  • Олексій Соболєв куруватиме напрямок фінансів на інвестицій. Наразі він є директором держпідприємства «Прозорро.Продажі» та президентом спільноти фінансових аналітиків CFA Society Ukraine.
  • За юридичний напрямок відповідатиме Наталія Кочергіна — зараз вона керує юридичною практикою нерухомості та будівництва у компанії DLAPiper.
  • За впровадження на держпідприємствах корпоративного управління відповідатиме Андрій Бойцун. З квітня 2016 він був радником з приватизації та управління держпідприємствами в Стратегічній групі радників з підтримки реформ в Україні (SAGSUR).
  • Інвестиційний напрямок куруватиме Світлана Дригуш, яка зараз працює в Metro AG, а до березня 2019-го була інвестиційним директором одного з найбільших інвестфондів Horizon Capital.
  • За реорганізацію та персонал відповідатиме Юлія Бєлова (HR-директор, працювала в «Укрпошті» в період її корпоратизації).
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини