Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Фонд держмайна отримав нового керівника: хто він

Рустем Умєров

Рустем Умєров

Верховна Рада сьогодні, 7 вересня, призначила народного депутата Рустема Умєрова на посаду керівника Фонду державного майна (ФДМ) України.

Ухвалення відповідного проєкту постанови загалом підтримали 282 депутати.

Напередодні комітет ВР із питань економічної політики підтримав кандидатуру Умєрова на посаду голови ФДМ.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Умєров – український політичний діяч, підприємець, інвестор та меценат, член української делегації на переговорах із Росією, делегат Курултаю кримськотатарського народу.

У 2019 році був обраний народним депутатом ІХ скликання від партії «Голос» та став членом однойменної фракції. Обіймав посаду секретаря комітету з прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій, національних меншин, а також був заступником члена Постійної делегації у Раді Європи та співголовою депутатського міжфракційного об'єднання «Кримська платформа».

Підписуйтесь на нас в Google News!

У вересні 2020 року Умеров увійшов до групи з розробки державної стратегії деокупації Криму та Севастополя при Раді національної безпеки та оборони України (РНБО).

Умєров став 15-м керівником ФДМУ з моменту його створення в липні 1991 року.

Після голосування у ВР Умеров написав у фейсбуці: "Верховна Рада довірила мені стати головою Фонду державного майна України. Це challenge. Особливо під час повномасштабної агресії проти України.

Але складнощі не зупиняють, навпаки, мотивують шукати найкоротші шляхи їх вирішення.

Яка головна мета, яку я ставлю перед собою, як голова ФДМУ?

  1. Відновлення України – залучення інвестицій
  2. Пошук нових ефективних власників для збиткових підприємств
  3. Посилення української економіки.

Просто не буде. Але сьогодні все працюємо у режимі надзвичайних можливостей – на результат!"

Біографічна довідка. Рустем Умєров народився 19 квітня 1982 року.

Диплом бакалавра зі спеціальності «економіка» та магістра за спеціальністю «фінанси» отримав у Національній академії управління.

Розпочав робочу кар'єру в компанії lifecell, обіймаючи різні керівні посади з 2004 до 2010 року. Керував напрямками юридичної підтримки та логістики. Паралельно почав займатися інвестиційною діяльністю.

У 2013 році разом із братом заснував інвестиційну компанію ASTEM та благодійний фонд ASTEM Foundation. Компанія ASTEM управляє інвестиціями у сферах комунікацій, інформаційних технологій та інфраструктури.

До обрання народним депутатом був головним виконавчим директором компанії ASTEM.

ASTEM Foundation є одним із донорів програми Ukrainian Emerging Leaders Стенфордського університету, розробленої для підготовки українських політичних діячів, юристів, соціальних підприємців, бізнесменів та лідерів громадських організацій. Мета програми: розвиток лідерських навичок та зміцнення наукової бази стипендіатів для участі у розв'язання проблем розвитку в Україні.

Коментарі

Всі новини