Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна не стане членом ЄС, доки російські війська залишаються на її території

Україні не бути в ЄС, доки війська рф на її території. Фото: hyotographics

Україні не бути в ЄС, доки війська рф на її території. Фото: hyotographics

Однією з умов вступу України у ЄС є припинення війни та виведення російських військ з української території. Про це в інтерв'ю DW заявив заступник голови Єврокомісії Франс Тіммерманс.

За словами заступника голови Єврокомісії, Україна не зможе стати членом Європейського Союзу доти, доки на її території перебувають російські війська.

Quote«Ні, це неможливо. Але вся ідея в тому, щоб Україна вийшла із цього конфлікту переможницею, суверенною, незалежною, вільною, і мала змогу сама зробити цей вибір. І я думаю, що Україна бореться за те, щоб це сталося. Європейський Союз має підтримати Україну в досягненні цієї мети», — сказав Тіммерманс.

Нагадаємо: 23 червня 2022 року Україна отримала статус кандидата в члени Євросоюзу. Для прийняття до складу ЄС необхідне виконання Копенгагенських критеріїв — умов вступу до ЄС, ухвалених у 1993 році. З-поміж них — наявність стабільних державних інститутів, ринкова економіка, що працює, і здатність ефективно виконувати зобов'язання члена ЄС.

Крім того, Комісія ЄС сформулювала сім умов, які має виконати Київ на шляху членства в Євросоюзі. Йдеться про судову реформу, боротьбу з корупцією, деолігархізацію та політику щодо національних меншин.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини