Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна прийняла всі закони, необхідні для вступу в ЄС

Україна у ЄС: необхідні закони прийнято. Фото: Верховна Рада

Україна у ЄС: необхідні закони прийнято. Фото: Верховна Рада

Україна виконала три необхідних зобов’язання, що необхідні для вступу до Європейського Союзу. Наразі все, що залежало від Парламенту зроблено, повідомив нардеп Ярослав Железняк.

Зокрема Верховна Рада ухвалила:

  • Закон про нацменшини

Закон №8224 закріплює визначення «національні меншини (спільноти)», їхні права, свободи та обов'язки, а також особливості відповідної державної політики. Також на законодавчому рівні закріплюються повноваження центрального органу виконавчої влади, що здійснює державну політику у сфері захисту прав та свобод людей, які належать до національних меншин (спільнот).

  • Конкурсний відбір суддів КС

Згідно з новоприйнятим законом №7662, до проведення конкурсного відбору кандидатів на посаду судді Конституційного Суду буде залучено новий спеціальний орган – Дорадчу групу з шести експертів. Із кандидатами, які пройшли спеціальну перевірку та рекомендовані дорадчою групою, проводять співбесіди конкурсна комісія, профільний комітет Верховної Ради, Рада суддів України.

  • Закон про медіа

Метою відповідного документу №2693-д є створення єдиної, впорядкованої та взаємоузгодженої системи правових норм, спрямованих на регулювання правовідносин у сфері медіа, виконання Україною зобов’язань перед європейськими партнерами та імплементація норм європейського законодавства у національне законодавство.

Нагадаймо: раніше Рада звільнила ввіз генераторів та Starlink від ПДВ та дозволила зберігати пальне без ліцензій

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини