Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна в листопаді імпортує 562 тисячі тонн вугілля — Міненерго

Україна імпортує 562 тисячі тонн вугілля. Фото: unsplash.com

Україна імпортує 562 тисячі тонн вугілля. Фото: unsplash.com

Згідно з інформацією, наданою компаніями теплової генерації, у листопаді планується імпортувати 562 тисячі тонн вугілля, з яких близько 200 тисяч тонн імпортує державна компанія «Центренерго». Про це повідомляється на сайті Міністерства енергетики.

Зазначається, що цього місяця «Центренерго» імпортувало 30,1 тисяч тонн вугілля. Станом на сьогодні загальний обсяг імпорту за жовтень вугілля становить 216,5 тисяч тонн.

Контекст. Україні необхідно імпортувати приблизно 3,5 млн тонн енергетичного вугілля для проходження опалювального сезону. Генерувальні компанії ДТЕК і «Центренерго» ще влітку почали укладати контракти на імпорт вугілля.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Цього опалювального сезону Міненерго розраховує на посилену роботу принаймні 14 блоків АЕС із 15 наявних. У разі необхідності, особливо в грудні — січні, міністерство розраховує й на підключення до системи 15-го атомного блоку. За прогнозами урядовця, запаси газу в підземних сховищах до початку осінньо-зимового періоду становитимуть 19,5 млрд куб. м.

Раніше повідомлялося, що Міністерство фінансів під час підготовки проєкту бюджету на 2022 рік не врахувало пропозиції Міністерства енергетики на суму 7,6 млрд грн, що призведе до високої аварійності, зниження видобутку вугілля та зростання імпорту ресурсу.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини