Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Інвестиції, тарифи та війна: топ-10 провальних обіцянок Зеленського за два роки президентства

Що не виконав Володимир Зеленський: ТОП-10 провальних обіцянок за два роки. Фото: сайт президента

Що не виконав Володимир Зеленський: ТОП-10 провальних обіцянок за два роки. Фото: сайт президента

Комітет виборців України проаналізував публічні обіцянки президента Володимира Зеленського на своєму посту та виділив топ-10 тих, які він поки що не виконав за два роки. Вони переважно стосуються тем закінчення війни, боротьби з корупцією, зниження тарифів тощо.

Топ-10 невиконаних обіцянок Зеленського за два роки

1

Економічний прорив України

Під час роботи уряду Олексія Гончарука, у жовтні 2019 року, Зеленський заявив, що тоді Україна стояла на порозі економічного прориву. Однак досягнути цього не вдалося. Так, за даними Міністерства економіки, у 2020 році реальний ВВП України скоротився на 4,2%, але у 2019 році економіка зросла на 3,2%.

2

Приплив інвестицій

У лютому 2020 року Зеленський заявив, що «Україну повинна накрити лавина з інвестицій як зовнішніх, так і внутрішніх» і що вже тоді країна досягла необхідних для цього передумов. Однак у комітеті виборців заявляють, що минулого року обсяг прямих іноземних інвестицій в Україну виявився найнижчим за останні 20 років, що пов’язано з пандемією коронавірусу та з несприятливим бізнес-середовищем.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
3

Боротьба з контрабандою

«Я думаю, до кінця 2019 року ми приб'ємо контрабас», — заявляв Зеленський у серпні 2019-го, однак у травні 2021 року це питання залишається актуальним. Зазначимо, що на початку квітня глава держави ввів у дію рішення РНБО «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів», яким було накладено санкції на низку фізичних осіб, яких підозрюють в організації контрабанди.

4

Закупка вакцин

У липні 2020 року глава держави заявляв, що Україна повинна бути серед перших країн, які матимуть змогу закупити вакцину. Однак зараз доз вакцин в Україні менше від запланованих, а темпи вакцинації – одні з найнижчих в Європі.

Підписуйтесь на нас в Google News!
5

Першою вакциною в Україні буде Pfizer

«Я буду одразу вакцинуватися, але не у першій хвилі, яка призначена для медиків, бо це неправильно… Перша хвиля вакцинуватиметься препаратом від Pfizer», — говорив він у лютому цього року. Однак Зеленський вакцинувався у першій хвилі (2 березня за початку вакцинації 24 лютого), а перша хвиля вакцинації проводилася індійським препаратом AstraZeneka (Covishield).

6

Українська вакцина проти коронавірусу

«Ми не можемо говорити про все, тому що повинні пройти клінічні дослідження, і це правда, не маємо права. Вона [українська вакцина проти коронавірусу. — Ред.], скажу правду, – унікальна. Це не пафос і не популізм. Вона унікальна, тому що не така, як інші», – заявляв Зеленський у жовтні 2020 року. Однак зараз інформації про успішну розробку української вакцини проти коронавірусу немає.

7

Закінчення війни на Донбасі

У квітні 2020 року Зеленський заявляв, що за його каденції закінчиться війна на Донбасі. І якщо Мінський процес не працюватиме, то Україна змінюватиме тактику. На Сході, навпаки, з грудня 2020 року бойові дії активізувалися, а суттєвих змін в тактиці не відбулося.

8

Звільнення Романа Іванісова

Раніше Зеленський обіцяв змусити нардепа від партії «Слуга народу» Романа Іванісова, який мав судимість за зґвалтування, скласти мандат та піти з партії. І хоча зі складу фракції він вийшов, однак залишився працювати в парламенті як позафракційний депутат.

9

Боротьба з незаконною вирубкою лісу

Quote«Ми з гелікоптера побачили, що у вас відбувається і з вирубкою лісу, і з бурштином. Знаємо всі прізвища… Ми обов'язково займемося цим питанням. Думаю, що ці люди далеко не виїдуть із нашої країни», — сказав він у серпні 2019 року.

Як повідомляють у комітеті виборців, у грудні 2019 року Зеленський підписав закон, що регулює видобуток бурштину в Україні. Однак, за словами експертів, комплексно проблему ще не вирішили. Поліція регулярно повідомляє про факти незаконного видобутку бурштину. Така ж ситуація з незаконною вирубкою лісу (в Службі безпеки України повідомили про схему незаконного експорту деревини на 15 млн грн у 2002 та 2021 роках).

10

Зменшення тарифів на тепло

У грудні 2019 року Зеленський обіцяв запровадити окрему програму, яка минулої зими мала б зменшити тарифи на тепло майже наполовину. Однак у сезоні 2020-2021 вартість комунальних послуг для населення суттєво зросла, через що уряд навіть знизив тарифи в ручному режимі, встановивши граничну ціну на газ – 6,99 грн.

Коментарі

Всі новини