Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Газ за 7 гривень: коли і як це працюватиме — постанова Кабміну

Міненерго опублікувало постанову про граничну ціну на газ. Фото: pixabay /  PhotoMIX-Company

Міненерго опублікувало постанову про граничну ціну на газ. Фото: pixabay / PhotoMIX-Company

Міністерство енергетики запропонувало встановити граничну ціну на газ для населення та підприємств теплокомуненерго в розмірі 6,99 грн за кубометр з урахуванням ПДВ. Про це йдеться у відповідній постанові, яку має у своєму розпорядженні видання «Лівий берег».

Щодо строків, то граничну ціну пропонують встановити з 1 лютого до кінця карантину або до 31 березня 2021 року (дата закінчення опалювального сезону в Україні).

«Встановити граничні ціни на природний газ за договорами постачання між побутовими споживачами та постачальниками, зокрема постачальником останньої надії, на рівні 6 грн 99 коп. за метр кубічний (з ПДВ, без урахування вартості послуг із розподілу природного газу)», — йдеться в постанові.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Варто зазначити, що ця ціна встановлена також і на продаж «Нафтогазом» блакитного палива підприємствам теплокомуненерго.

Гранична ціна вводиться змінами до постанови № 1236 від 9 грудня 2020 року про введення карантину.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Реакція МВФ

За словами міністра фінансів Сергія Марченка, Міжнародний валютний фонд занепокоєний наміром Кабміну ухвалити рішення щодо граничної ціни на газ. Про це він заявив в ефірі «Радіо НВ». За його словами Україна взяла на себе зобов'язання щодо ринкового тарифоутворення на ринку природного газу, і на цю тему постійно проводяться консультації, зокрема з Фондом.

«Вони занепокоєні тим, що ми в якійсь частині переглядаємо раніше взяті на себе зобов’язання. Зараз питання полягає в тому, чи може це бути частиною механізму або тимчасовим рішенням».

Сергій Марченко

Сергій Марченко

міністр фінансів України

Контекст. Напередодні прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив підготувати проєкт державного регулювання ціни на газ для побутових споживачів на період карантину.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини