Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Сотні застряглих фур для «Великого будівництва» Зеленського: на митниці назвали причину

Хасиди на пункті пропуску «Нові Яриловичі». Фото: УНІАН

Хасиди на пункті пропуску «Нові Яриловичі». Фото: УНІАН

Затор з вантажівок з бітумом на прикордонному пункті Виступовичі (кордон з Білоруссю) утворився через те, що був закритий пункт пропуску Нові Яриловичі в Чернігівській області в зв'язку з його блокуванням паломниками-хасидами.

Як заявив на своїй сторінці в Facebook директор «Консалтингової групи А-95» Сергій Куюн, в державній митній службі йому пояснили, що потік з пункту пропуску Нові Яриловичі, а саме 400 одиниць на добу, перенаправили на Виступовичі, який є найближчим до першого. Куюн також додав, що пропускна спроможність пункту становить 120 вантажних автомобілів на добу, проте фактично оформляється близько 500.

Quote«Київська митниця збільшила число інспекторів, а бітуму присвоїли найвищий пріоритет. Якщо раніше, в середньому, в пункті пропуску оформлялося 70 цистерн бітуму на день, то 16 вересня оформлено 111 цистерн. Але вирішити проблему поки не вдається: за словами очевидців, сьогодні затор розтягнувся на 7 км», — додав він.

Контекст. Проблему заторів на прикордонному пункті Виступовичі раніше пов'язували з новим порядком митного оформлення, який прийняв Кабінет міністрів та який почав діяти 8 вересня.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини