Український машинобудівний гігант закрив експортне представництво в Києві

Фото: «Металургпром»

Фото: «Металургпром»

Новокраматорський машинобудівний завод (НКМЗ, Краматорськ, Донецька обл.), провідне підприємство важкого машинобудування України, вирішило закрити представництво в Києві.

Відповідне рішення наглядова рада компанії ухвалила минулого тижня, зазначивши, що в ситуації, яка склалася в країні, необхідність у виконанні покладених на представництво функцій відсутня. Про це повідомило агентство «Інтерфакс-Україна».

Представництво в столиці займалося організацією зустрічей, презентацій, проведенням попередніх ділових і комерційних переговорів, а також вивченням ринків збуту, визначенням стратегічних зон роботи, вивченням діючих і потенційних споживачів, конкурентів, постачальників.

Telegram Logo

НКМЗ спеціалізується на випуску прокатного, металургійного, ковальсько-пресового, гідротехнічного, гірничорудного, підйомно-транспортного обладнання тощо.

У 2019-му НКМЗ збільшив чистий прибуток на 4,5% в порівнянні з 2018 роком — до 670,9 млн грн, чистий дохід зріс на 17,4% — до 6,66 млрд грн, частка експорту склала 67%. Показники за 2020 рік поки що не повідомлялися.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Росія розширила з 75 до 84 список українських компаній, проти яких введені санкції.

Президент Володимир Зеленський 2 лютого 2021 року ввів у дію рішення РНБО про застосування санкцій проти нардепа Тараса Козака і телеканалів Віктора Медведчука: «112 Україна», NewsOne, ZIK.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини