Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ковідна амністія в Україні: що це за механізм та як він працюватиме

МОЗ анонсувало запровадження ковідної амністії: як працюватиме механізм. Фото: Pixabay

МОЗ анонсувало запровадження ковідної амністії: як працюватиме механізм. Фото: Pixabay

У Міністерстві охорони здоров’я планують дозволити особам, які купили собі несправжній ковід-сертифікат та опинились у відповідному реєстрі щеплених, признатись у провині та пройти дійсну імунізацію проти коронавірусу. Однак, як повідомив очільник МОЗ Віктор Ляшко, є одна важлива умова — видати того, хто цей документ виписав.

«Ми ведемо мову саме про тих, хто купив і використовує підробний сертифікат, щоб вони прийшли до свого сімейного лікаря, повідомили, що у них підробний сертифікат, пояснили, де вони його взяли. Їм зроблять щеплення, а сімейний лікар повідомить Нацполіції контакти того, хто виписав такий документ, щоб далі ця справа розглядалася в суді».

Віктор Ляшко

Віктор Ляшко

міністр охорони здоров'я України

Міністр додав, що наразі механізм перебуває на стадії розроблення. Над ним спільно працюють МОЗ, Нацполіція, Міністерство внутрішніх справ і Міністерство юстиції. @material: https://thepage.ua/ua/news/venediktova-nazvala-pidrobleni-covid-sertifikati-groyu-v-ruletku-z-povnim-barabanom

Контекст. Натепер Україна посідає друге місце у світі за добовою смертністю від коронавірусу, поступаючись лише РФ.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Відучора в Україні розпочався процес відсторонення від роботи осіб, професія яких, згідно з визначенням МО3, потребує обов'язкової вакцинації, через відсутність у них принаймні одного щеплення проти COVID-19.

На вихідних в Україну надійшли 1,4 млн доз вакцини Pfizer, закупленої за держкошти. Від початку вакцинації проти коронавірусу в Україні щепили 11 546 723 людини, із них 8 038 054 особи отримали дві дози вакцини.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини