Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Швидкісний інтернет Маска: SpaceX збудує супутникову станцію для покриття всієї Британії

Глава Tesla та SpaceX Ілон Маск оголосив про новий амбітний проєкт, який дасть змогу охопити широкосмуговим зв’язком Starlink усю Велику Британію. Як пише газета Telegraph, він уже отримав необхідну ліцензію на будівництво наземної супутникової станції.

Об’єкт розміститься на острові Мен. Місцева влада уточнила, що для проєкту Маска вже виділено певний діапазон частот. Наземна супутникова станція дасть змогу покрити швидкісним інтернетом навіть віддалені сільські регіони країни.

Контекст. Раніше компанія Маска запустила в королівстві тестову підписку на супутниковий інтернет. Це задоволення обходиться британцям у $124 на місяць плюс один раз треба придбати спеціальне обладнання – антену та ресивер – за $613.

Проєкт компанії SpaceX зі створення мережі високоякісного та доступного інтернету розвивається з 2014 року. Starlink — глобальна супутникова мережа, спрямована на забезпечення високошвидкісного інтернету в регіонах світу з обмеженим доступом. На орбіту виведуть понад 12 тисяч супутників, які сформують над планетою єдину мережу інтернет-покриття.

У лютому 2021 року компанія відкрила передзамовлення на надання інтернету від Starlink.

Запуск загальносвітового покриття глобальної супутникової мережі інтернету Starlink, за словами Маска, очікується вже до вересня 2021-го.

На орбіту наразі виведено понад 1,5 тис. супутників Starlink. Маск прогнозує, що кількість клієнтів досягне 500 тис. упродовж 2022 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини