Facebook Pixel

Глобальний швидкісний інтернет Маска: SpaceX назвала терміни запуску Starlink

Автор
Вже до осені 2021 року Starlink створить повноцінне покриття. Фото: Pixabay

Вже до осені 2021 року Starlink створить повноцінне покриття. Фото: Pixabay

Компанія Ілона Маска SpaceX очікує запуск загальносвітового покриття глобальної супутникової мережі інтернету Starlink уже до вересня 2021-го.

Однак для повноцінної роботи Starlink потрібно отримати дозвіл від регулюючих органів країн світу, заявила президент компанії Гвінн Шотвелл, передає агентство Reuters.

Шотвелл зазначила, що компанія вже запустила понад 1,8 тис. супутників на орбіту. А до вересня вони сформують мережу, яка забезпечить безперебійне інтернет-покриття. Потім SpaceX почне переговори з державами, щоб отримати від кожного дозвіл на надання телекомунікаційних послуг.

Telegram Logo

Контекст. Проєкт компанії SpaceX зі створення мережі високоякісного та доступного інтернету розвивається з 2014 року. Starlink — глобальна супутникова мережа, спрямована на забезпечення високошвидкісного інтернету в регіонах світу з обмеженим доступом. На орбіту виведуть понад 12 тисяч супутників, які сформують над планетою єдину мережу інтернет-покриття.

У лютому 2021 року компанія відкрила передзамовлення на надання інтернету від Starlink.

У Маска планують надалі вивести Stalink в окрему компанію. Зараз підрозділ працює безпосередньо під контролем материнської SpaceX.

Коментарі

Всі новини