Компанія SpaceX Ілона Маска подала заявку до Федеральної комісії із зв'язку США (FCC), запросивши дозвіл на підключення до супутникового інтернету Starlink повітряного, морського і наземного транспорту. Якщо дозвіл буде дано, то SpaceX зможе встановлювати термінали Starlink на пасажирських літаках, круїзних суднах, автобусах, вантажівках та інших транспортних засобах, що сильно збільшить число потенційних споживачів.
У запиті SpaceX немає відомостей про нові конструкції терміналів, там тільки згадується, що термінали «з електроніки ідентичні нинішнім, які сертифіковані та призначені для користувачив, але мають необхідні кріплення для монтажу на транспортних засобах».
На відміну від нинішніх терміналів Starlink, які поставляються з кріпленнями і легко встановлюються самими користувачами, установка терміналів на транспорті буде проводитися кваліфікованими фахівцями.

Сам Маск написав в Twitter, що автомобілі Tesla в найближчих планах на підключення до супутникового інтернету не значаться, так як існуючий термінал Starlink, що нагадує компактну супутникову тарілку на тримачі, занадто великий для установки у легковому автомобілі.
Контекст. Після чергового запуску 4 березня орбітальне угруповання супутників Starlink збільшилося до 1193 штук, з яких понад 1000 — експлуатаційні моделі версії 1.0. 10 березня SpaceX планує відправити на орбіту чергову партію з 60 супутників.
SpaceX розвиває проєкт Starlink з кінця 2014 року.

Наприкінці жовтня 2020 року Starlink почала публічне бета-тестування. Комплект необхідного обладнання (термінал, кріплення і Wi-Fi маршрутизатор) коштує $499, а абонентська плата за послугу — $99 на місяць. Спочатку бета-тест був обмежений територією північної частини США та південної частини Канади, але з 20 січня SpaceX почала приймати заявки на підключення в більшій частині Канади і Великій Британії. За три місяці бета-тесту до Starlink в трьох країнах сумарно підключилося близько 10 тисяч абонентів.
У жовтні 2020 року в каталозі магазину App Store з'явився додаток супутникового інтернет-сервісу Starlink.