IT

Глобальний інтернет від Ілона Маска: застосунок Starlink з'явився в App Store

Застосунок Starlink в App StoreФото: Twitter / Whole Mars Catalog.

Застосунок Starlink в App StoreФото: Twitter / Whole Mars Catalog.

У каталозі магазина Apple App Store з'явився застосунок супутникового інтернет-сервісу Starlink від SpaceX Ілона Маска. Це помітив користувач Twitter під ніком Whole Mars Catalog.

Як пише видання ITC.ua, запуск застосунку свідчить про те, що публічне тестування мережі відбудеться найближчим часом. Застосунок призначений для простого і зручного налаштування підключення до мережі Starlink, тестування швидкості й усунення проблем із підключенням. Однак варто зазначити, що в каталозі Google Play Store застосунку поки немає.

Про швидкий запуск публічного тестування свідчить також те, що кілька днів тому відбулася сота місія з моменту першого успішного запуску Falcon 1 в 2008 році. Місія Starlink 14 v1.0 повинна була ознаменувати старт більш широкого тестування мережі.

Telegram Logo

Видання також зазначає, що згідно з планами компанії, в США і Канаді Starlink офіційно запустять до кінця цього року, а в 2021-му він поступово почне працювати по всьому світу.

Контекст. Starlink — це програма, яку компанія SpaceX створила з метою забезпечення ідеального зв'язку та бездротового доступу до інтернету по всьому світу з допомогою мережі з тисяч супутників на низькій орбіті Землі. У планах компанії — до середини 2020-го вивести на орбіту загалом 12 тис. супутників.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Точна дата початку надання послуги ще невідома, але вебсайт Starlink уже збирає електронні листи від потенційних клієнтів. За словами Маска, оформлення замовлення на сайті займатиме менше ніж хвилину. SpaceX також збирається розкрутити бізнес проєкту Starlink, який зростає, щоб виділити його у самостійну компанію, яку потім планують вивести на біржу.

За словами інженера компанії Кейт Тайс, станом на 4 вересня, швидкість з'єднання становить вище 100 Мбіт / с і характеризується низькими рівнями затримок.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини