Facebook Pixel

Starlink потребує додатково $30 млрд. Подробиці розвитку супутникової мережі Ілона Маска

Супутникова мережа Starlink. Фото: starlink.com

Супутникова мережа Starlink. Фото: starlink.com

Проект Starlink швидко зростає, загальний обсяг інвестицій в проект Starlink може досягти $20-30 млрд.

Початкові витрати на розвиток Starlink складуть $5 $10 млрд, перш ніж супутниковий інтернет почне приносити SpaceX відчутний дохід, передає слова глави Tesla і SpaceX Ілона Маска Bloomberg.

За його словами, зараз Starlink має «два значних партнерства з великими телевізійними компаніями», які можуть допомогти підрозділу SpaceX заповнити прогалини в мережах 5G.

Telegram Logo

На даному етапі розвитку супутникова мережа проходить бета-тестування. Користувачі з 12 країн світу можуть підключитися за $99 в рік, а під кінець року в планах розгорнути інтернет по всій планеті. Всього на орбіту виведено понад 1500 супутників Starlink. Маск прогнозує, що число клієнтів досягне 500 тис. протягом 2022 року.

Маск каже, що основна місія Starlink полягає в забезпеченні високошвидкісного доступу до інтернету у віддалених районах планети.

Проект компанії SpaceX по створенню мережі високоякісного і доступного інтернету розвивається з 2014 року. Starlink — глобальна супутникова мережа, спрямована на забезпечення високошвидкісного інтернету в регіонах світу з обмеженим доступом. На орбіту виведуть більше 12 тисяч супутників, які сформують над планетою єдину мережу інтернет-покриття.

У лютому 2021 року компанія відкрила передзамовлення на надання інтернету від Starlink.

У Маска планують надалі вивести Stalink в окрему компанію. Зараз підрозділ працює безпосередньо під контролем материнської SpaceX.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини