Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

IKEA назвала терміни відкриття свого першого офлайн-магазину в Києві

Фото: Transportphoto / pixabay

Фото: Transportphoto / pixabay

Найбільший у світі ритейлер меблів і товарів для дому — шведська компанія IKEA приблизно зорієнтувала українців щодо відкриття фізичного магазину в Києві. Як повідомили The Page у пресслужбі компанії, вона планує зробити це до кінця 2020 року.

«Ми як ніколи є близькими до реалізації цього наміру, адже нещодавно підписали договір оренди з ТРЦ Blockbuster Mall», — заявили в IKEA і додали, що компанія пильно стежитиме за нинішньою ситуацією, щоб мінімізувати будь-які потенційні ризики для здоров’я та безпеки перед відкриттям фізичного магазину.

Контекст. У липні минулого року IKEA запустила вебсайт для українських покупців. Компанія також оголосила про набір 100 співробітників до свого першого магазину міського формату в Києві. На початку грудня 2019 року відкриття фізичного магазину компанії знову відклали, але пообіцяли навесні 2020 року запустити онлайн-магазин.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У травні 2020-го стало відомо про те, що процес завантаження каталогу товарів на офіційний сайт із зазначенням цін уже почався. Проте купити товари тоді було не можна. Інтернет-магазин IKEA офіційно запустили 14 травня.

Пізніше компанія вирішила тимчасово зупинити можливість робити нові замовлення в українському інтернет-магазині. Причиною такого рішення став намір покращити надання послуг і сприяти більшому задоволенню попиту споживачів. Пізніше The Page розповіли в IKEA, коли відновлять роботу сайту.

Варто також зазначити, що кінцеві ціни на товари, запропоновані на момент запуску онлайн-магазину IKEA в Україні, обумовлені наступними факторами: обсягами, імпортними митами, коливаннями валюти, транспортними витратами, поточними ринковими умовами та іншим. Саме так у пресслужбі компанії пояснили The Page ціни, які є вищими, ніж у країн-сусідів.

Станом на 19 червня IKEA не могла задовольнити неймовірно високий попит в українському інтернет-магазині.

Мережу в Україні розвиває «IKEA Південно-Східна Європа», яка є частиною IKEA Group (Ingka Holding B. V.). У компанії також є роздрібний бізнес IKEA в Хорватії, Сербії, Румунії та Словенії.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини