IKEA відклала відкриття першого магазину в Україні

Фото: flickr

Фото: flickr

Відкриття фізичного магазину шведського меблевого ритейлера IKEA знову відклали, але пообіцяли навесні 2020 року запустити онлайн-магазин.

У відповідь на запит «Нового Времени» у компанії розповіли, що для того, щоб асортимент товарів і ціни були максимально привабливими для українців, першим офіційним продавцем товарів IKEA буде інтернет-магазин.

Фізичний магазин обіцяють відкрити якомога швидше після старту продажів онлайн.

Telegram Logo

Контекст

  • Наприкінці 2017 року IKEA оголосила про наміри вийти на український ринок.
  • Спочатку перший магазин в Україні у новому форматі city store IKEA збиралася відкрити у столичному ТРЦ Ocean Mall, запуск якого був запланований на вересень. Однак у березні 2019 року стало відомо, що його відкриття відкладається через затримку будівництва об'єкта.
  • Розвитком мережі в Україні займається «IKEA Південно-Східна Європа», яка є частиною IKEA Group (Ingka Holding B. V.). Компанія організовує роздрібний бізнес IKEA в Хорватії, Сербії, Румунії та Словенії.
  • У липні IKEA запустила веб-сайт для українських покупців www.ikea.com/ua. Компанія також оголосила про набір 100 співробітників у свій перший магазин міського формату в Києві.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Україна відновила історичний рекорд щодо експорту зернових — Мінекономіки

За даними Держмитслужби 2019/2020 маркетинговий рік завершився новим історичним рекордом — на зовнішні ринки поставлено 57,2 млн тонн зернових, зернобобових та борошна.

«Социс» показав рейтинг Зеленського та партій

Якби вибори в Україні відбулися найближчим часом, то за президента Володимира Зеленського проголосували б 36,6% з тих, хто пішов би на вибори. За лідера партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка — майже 21%.

Золотовалютні резерви перевищили $28 млрд. Як виглядають основні канали фінансових потоків в Україну

Золотовалютні резерви (ЗВР) України за підсумками червня зросли більш ніж на $3 млрд — тепер їх розмір склав $28,5 млрд, що останній раз було восени 2012 року.