Facebook Pixel

IKEA офіційно запустила онлайн-продажі в Україні

Найбільший у світі ритейлер меблів і товарів для дому — шведська компанія IKEA офіційно запустила інтернет-магазин в Україні. На сайті вже доступні товари із зазначенням ціни в гривні, які можна придбати.

2.png
4.png
3.png
1.png
2.png Thumb 4.png Thumb 3.png Thumb 1.png Thumb

У пресслужбі IKEA повідомили, що на момент запуску на сайті доступно 3,6 тис. товарів. Покупці можуть забрати товар у пунктах видачі в Києві безкоштовно. Наразі працюють два пункти: в «Ашан Рів Гош» і Metro Cash & Carry.

Можна також замовити доставку додому. Службу організовували спільно з компанією DB Schenker.

Варто зазначити, що оформлення замовлення займає багато часу, також іноді «вибиває» помилку.

Quote«Ми раді почати роботу в Україні із запуску інтернет-магазину, враховуючи те, що зараз кожен з нас приділяє увагу безпеці та комфортному перебуванню вдома», — заявив керівник IKEA в Україні Флоріан Меллє.

У пресслужбі також зазначили, що після запуску інтернет-магазину IKEA планує якомога швидше відкрити офлайн-магазин у форматі city store. Він розміститься в торгово-розважальному центрі Blockbuster Mall.

У пресслужбі «Нової пошти» The Page повідомили, що «НП Логістик», яка входить до групи компаній, надає IKEA послуги фулфілменту.

«Після того як клієнт зробить замовлення на сайті IKEA, воно потрапляє безпосередньо до системи «НП Логістик». На складі компанії зберігається весь асортимент товарів. Далі співробітники складу формують замовлення: комплектують його, здійснюють пакування та маркування для подальшої відправки клієнтам», — заявили в компанії.

Контекст. Уперше IKEA оголосила про наміри вийти на український ринок наприкінці 2017 року.

Спочатку перший магазин в Україні у новому форматі city store компанія збиралася відкрити у столичному ТРЦ Ocean Mall, запуск якого було заплановано на вересень. Проте у березні 2019 року стало відомо про те, що його відкриття відкладається через затримку будівництва об'єкта.

У липні минулого року IKEA запустила вебсайт для українських покупців. Компанія також оголосила про набір 100 співробітників до свого першого магазину міського формату в Києві. На початку грудня 2019 року відкриття фізичного магазину компанії знову відклали, але пообіцяли навесні 2020 року запустити онлайн-магазин.

Минулого тижня стало відомо, що процес завантаження каталогу товарів на офіційний сайт із зазначенням цін уже почався. Проте купити товари тоді було не можна.


Мережу в Україні розвиває «IKEA Південно-Східна Європа», яка є частиною IKEA Group (Ingka Holding B. V.). У компанії також є роздрібний бізнес IKEA в Хорватії, Сербії, Румунії та Словенії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉