IKEA оголосила про наповнення українського онлайн-магазину товарами

Магазин IKEA. Фото: pxfuel

Магазин IKEA. Фото: pxfuel

Найбільший у світі ритейлер меблів і товарів для дому — шведська компанія IKEA – запустить онлайн-магазин в Україні вже найближчим часом. Процес завантаження каталогу товарів на офіційний сайт із зазначенням цін вже почався. Однак купити товари поки що не можна.

За словами координатора бізнес-клієнтів IKEA Ігоря Іуса, відкриття фізичного магазину знову відклали на невизначений строк через карантин. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Telegram Logo

За словами Іуса, «IKEA Україна» вже підписала договір оренди з торгово-розважальним центром Blockbuster Mall.

Quote«Але, попри карантин, IKEA планує запустити онлайн-продаж в Україні найближчим часом. Ритейлер зрозумів, що український покупець дуже еластичний і більш пристосований до інтернет-покупок, ніж безпосередньо в традиційному магазині», — написав Іус.

Доповнено. Пізніше у прессслужбі IKEA повідомили, що цю інформацію було поширено через приватні канали у соціальних мережах і що вона не відображає офіційну позицію компанії.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

«Але ми плануємо якнайшвидше зробити асортимент функціональних товарів на сайті і робимо все можливе, щоб найближчими днями офіційно запустити онлайн-продажі в Україні», — зазначили в IKEA.

Контекст. Уперше IKEA оголосила про наміри вийти на український ринок наприкінці 2017 року.

Спочатку перший магазин в Україні у новому форматі city store компанія збиралася відкрити у столичному ТРЦ Ocean Mall, запуск якого було заплановано на вересень. Однак у березні 2019 року стало відомо, що його відкриття відкладається через затримку будівництва об'єкта.

У липні минулого року IKEA запустила веб-сайт для українських покупців. Компанія також оголосила про набір 100 співробітників у свій перший магазин міського формату в Києві. На початку грудня 2019 року відкриття фізичного магазину компанії знову відклали, але пообіцяли навесні 2020 року запустити онлайн-магазин.


Мережу в Україні розвиває «IKEA Південно-Східна Європа», яка є частиною IKEA Group (Ingka Holding B. V.). У компанії також є роздрібний бізнес IKEA в Хорватії, Сербії, Румунії та Словенії.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини