IKEA не впоралася з напливом українців і «заморозила» онлайн-магазин

Фото: flickr

Фото: flickr

Найбільший у світі ритейлер меблів і товарів для дому шведська компанія IKEA вирішила тимчасово зупинити можливість робити нові замовлення в українському інтернет-магазині. Причиною такого рішення став намір покращити надання послуг магазином і сприяти більшому задоволенню попиту споживачів.

Ті замовлення, що вже опрацьовано та зареєстровано, буде доставлено. Водночас в IKEA запевнили, що роблять усе можливе для швидкого відновлення роботи сайту, йдеться в коментарі компанії агентству «Інтерфакс-Україна».

IKEA також планує відкрити магазин у Києві в новому міському форматі (city store). Нещодавно компанія підписала договір оренди з торгово-розважальним центром Blockbuster Mall.

Telegram Logo

Контекст. Найбільший у світі ритейлер меблів і товарів для дому шведська компанія IKEA офіційно запустила інтернет-магазин в Україні. На сайті вже є доступними товари із зазначенням ціни в гривні, які можна придбати.

Уперше IKEA оголосила про наміри вийти на український ринок наприкінці 2017 року.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Спочатку перший магазин в Україні у новому форматі city store компанія збиралася відкрити у столичному ТРЦ Ocean Mall, запуск якого було заплановано на вересень. Проте в березні 2019 року стало відомо про те, що відкриття ТРЦ відкладається через затримку будівництва об'єкта.

У липні минулого року IKEA запустила вебсайт для українських покупців. Компанія також оголосила про набір 100 співробітників до свого першого магазину міського формату в Києві. На початку грудня 2019 року відкриття фізичного магазину компанії знову відклали, але пообіцяли навесні 2020 року запустити онлайн-магазин.

Декілька тижнів тому стало відомо, що процес завантаження каталогу товарів на офіційний сайт із зазначенням цін уже почався. Проте купити товари тоді було не можна.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини