Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Неймовірно високий попит» в Україні підкосив ІКЕА

Фото: Transportphoto / pixabay

Фото: Transportphoto / pixabay

Станом на 19 червня найбільший у світі ритейлер меблів і товарів для дому — шведська компанія IKEA досі не може задовольнити неймовірно високий попит в українському інтернет-магазині. Адже інтерес до товарів значно перевищив очікування компанії.

Про це The Page повідомили в пресслужбі IKEA. Там також заявили, що ритейлер і досі тимчасово обмежує свої послуги, щоб бути впевненим в тому, що зможе подбати про всі замовлення.

Quote«Ми щиро перепрошуємо за незручності та наполегливо працюємо, щоб якнайшвидше відновити повноцінну діяльність», — додали в IKEA.

Натомість на питання про те, чому у компанії не вийшло розв'язати технічні проблеми в Україні та коли вона зможе це зробити, в IKEA відповісти не змогли.

Контекст. У липні минулого року IKEA запустила вебсайт для українських покупців. Компанія також оголосила про набір 100 співробітників до свого першого магазину міського формату в Києві. На початку грудня 2019 року відкриття фізичного магазину компанії знову відклали, але пообіцяли навесні 2020 року запустити онлайн-магазин.

У травні 2020-го стало відомо про те, що процес завантаження каталогу товарів на офіційний сайт із зазначенням цін уже почався. Проте купити товари тоді було не можна. Інтернет-магазин IKEA офіційно запустили 14 травня.

Пізніше компанія вирішила тимчасово зупинити можливість робити нові замовлення в українському інтернет-магазині. Причиною такого рішення став намір покращити надання послуг магазином і сприяти більшому задоволенню попиту споживачів. Пізніше The Page розповіли в IKEA, коли відновлять роботу сайту.

Варто також зазначити, що кінцеві ціни на товари, запропоновані на момент запуску онлайн-магазину IKEA в Україні, обумовлені наступними факторами: обсягами, імпортними митами, коливаннями валюти, транспортними витратами, поточними ринковими умовами та іншим. Так у пресслужбі компанії пояснили The Page ціни, які є вищими, ніж у країн-сусідів.

Мережу в Україні розвиває «IKEA Південно-Східна Європа», яка є частиною IKEA Group (Ingka Holding B. V.). У компанії також є роздрібний бізнес IKEA в Хорватії, Сербії, Румунії та Словенії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини