Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

IKEA розповіла про кількість співробітників і труднощі в Україні

Склад IKEA. Фото: icondigital / pixabay

Склад IKEA. Фото: icondigital / pixabay

Станом на 3 червня в українській IKEA працюють 53 людини, однак компанія ще продовжує набирати персонал. Щодо труднощів, з якими зіткнувся шведський меблевий ритейлер під час запуску онлайн-магазину в країні, то IKEA не встигає задовольнити попит, який перевершив усі оптимістичні очікування та виявився неймовірно високим.

Quote«Саме тому ми вирішили тимчасово обмежити наші послуги, щоб бути впевненими в тому, що зможемо подбати про всі замовлення», — розповіли The Page в пресслужбі IKEA.

На запитання про те, які попередні фінансові результати вже отримала IKEA і які планує отримати за травень 2020 року, в компанії відповіли, що про конкретні цифри говорити поки зарано.

«Зараз ми фокусуємося на розширенні потужностей, щоб задовольнити високий попит», — резюмували в пресслужбі.

Контекст. Уперше IKEA оголосила про намір вийти на український ринок наприкінці 2017 року.

Спочатку перший магазин в Україні в новому форматі city store компанія збиралася відкрити у столичному ТРЦ Ocean Mall, запуск якого було заплановано на вересень. Проте в березні 2019 року стало відомо про те, що відкриття ТРЦ відкладається через затримку будівництва об'єкта.

У липні минулого року IKEA запустила вебсайт для українських покупців. Компанія також оголосила про набір 100 співробітників до свого першого магазину міського формату в Києві. На початку грудня 2019 року відкриття фізичного магазину компанії знову відклали, але пообіцяли навесні 2020 року запустити онлайн-магазин.

Нещодавно стало відомо про те, що процес завантаження каталогу товарів на офіційний сайт із зазначенням цін уже почався. Проте купити товари тоді було не можна. Інтернет-магазин IKEA офіційно запустили 14 травня.

Пізніше компанія вирішила тимчасово зупинити можливість робити нові замовлення в українському інтернет-магазині. Причиною такого рішення став намір покращити надання послуг магазином та сприяти більшому задоволенню попиту споживачів. Пізніше The Page розповіли в IKEA, коли відновлять роботу сайту.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини