Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В IKEA пояснили, чому в Україні ціни на товари вище, ніж в інших країнах

В IKEA розповіли, чому в українському онлайн-магазині ціни вищі, ніж у країн-сусідів. Фото: pexels.com

В IKEA розповіли, чому в українському онлайн-магазині ціни вищі, ніж у країн-сусідів. Фото: pexels.com

Кінцеві ціни на товари, запропоновані на момент запуску онлайн-магазину IKEA в Україні, обумовлені наступними факторами: обсягами, імпортними митами, коливаннями валюти, транспортними витратами, поточними ринковими умовами та іншим. Так у пресслужбі компанії пояснили The Page ціни, які є вищими, ніж у країн-сусідів.

Quote«Ми продовжуватимемо наполегливо працювати над тим, щоб у майбутньому запропонувати нижчі ціни на нашу продукцію та послуги», — зазначили в IKEA.

Варто зауважити, що на польському сайті IKEA матрац «Ховог» коштує майже 5,7 тис. грн (в еквіваленті), на російському — 3,6 тис. грн, а в Україні — 6,5 тис. грн. Така ж ситуація і з диваном «Фріхетен». У Польщі він коштує майже 9,5 тис. грн, в Росії — 8 тис. грн, а українцям він обійдеться в 11 тис. грн. Варто також зазначити, що ціни на невеликі товари (декор та інше) не дуже відрізняються.

Контекст. Уперше IKEA оголосила про намір вийти на український ринок наприкінці 2017 року.

Спочатку перший магазин в Україні у новому форматі city store компанія збиралася відкрити в столичному ТРЦ Ocean Mall, запуск якого було заплановано на вересень. Проте в березні 2019 року стало відомо про те, що відкриття ТРЦ відкладається через затримку будівництва об'єкта.

У липні минулого року IKEA запустила вебсайт для українських покупців. Компанія також оголосила про набір 100 співробітників до свого першого магазину міського формату в Києві. На початку грудня 2019 року відкриття фізичного магазину компанії знову відклали, але пообіцяли навесні 2020 року запустити онлайн-магазин.

Нещодавно стало відомо про те, що процес завантаження каталогу товарів на офіційний сайт із зазначенням цін уже почався. Проте купити товари тоді було не можна. Інтернет-магазин IKEA офіційно запустила 14 травня.


Мережу в Україні розвиває «IKEA Південно-Східна Європа», яка є частиною IKEA Group (Ingka Holding B. V.). У компанії також є роздрібний бізнес IKEA в Хорватії, Сербії, Румунії та Словенії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини