Коли IKEA відновить роботу онлайн-магазину в Україні: названо термін

Онлайн-магазин IKEA в Україні відновить роботу приблизно до 8 червня. Наразі компанія розв'язує технічні проблеми. Про це в коментарі The Page повідомили в «IKEA Україна».

Quote«Зараз здійснити покупки не можна. Зокрема і в Києві. У нас технічні проблеми. Але ми їх вирішуємо. Найближчим часом усе запрацює, протягом тижня», — повідомили в компанії.

Тобто приблизно до 8 червня буде відновлено можливість робити замовлення та доставляти товари клієнтам.

Контекст. Найбільший у світі ритейлер меблів і товарів для дому шведська компанія IKEA вирішила тимчасово зупинити можливість робити нові замовлення в українському інтернет-магазині. Причиною такого рішення став намір покращити надання послуг магазином і сприяти більшому задоволенню попиту споживачів.

Telegram Logo

Шведська компанія IKEA офіційно запустила інтернет-магазин в Україні.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

«Бритіш Американ Тобакко» звернулася до Зеленського пояснити загрозу націоналізації фабрик групи

Група компаній «Бритіш Американ Тобакко Україна» звернулася з листом до президента України Володимира Зеленського з проханням пояснити заяви низки народних депутатів із фракції «Слуга народу» про націоналізацію підприємств.

Діалог із тютюновими компаніями зірвано — Мінекономіки

Заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Світлана Панаіотіді заявила про зрив робочої групи щодо меморандуму уряду з тютюновими компаніями, який підписали у грудні 2019 року.

Російський газопровід до Туреччини не діє вже два місяці через зростання частки СПГ

Газопровід з Росії до Туреччини «Блакитний потік» по дну Чорного моря простоює вже другий місяць після планового ремонту через те, що Туреччина наростила обсяги закупівель СПГ.