Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Столична влада має чіткий план дій на випадок російського вторгнення — Кличко

Кличко розповів про готовність Києва до нападу Росії. Фото: kyivcity.gov.ua

Кличко розповів про готовність Києва до нападу Росії. Фото: kyivcity.gov.ua

Столична влада має чіткий план дій на випадок російського вторгнення. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, передає «Радіо Свобода».

Мер зазначив, що в Києві напрацьовано чіткий план, надана інформація щодо бомбосховищ, які розташовані поблизу певних об’єктів. Основним бомбосховищем міста визначено Київський метрополітен, котрий у разі нападу буде готовий прийняти людей. Також столиця має сирени, які сповіщатимуть про загрозу.

«У такому разі знадобляться всі засоби комунікації — телебачення, радіо, які надаватимуть інформацію про дії».

Віталій Кличко

Віталій Кличко

мер Києва

Кличко висловив сподівання, що такі захисні заходи не знадобляться і що вторгнення не відбудеться.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Ми всі тримаємо кулаки, сподіваємося що це питання буде вирішене на політичному рівні, сподіваємося на наших дипломатів і глибоко сподіваємося, що те, про що говорять, про можливі воєнні дії, це був би жахливий сценарій. Тому сподіваємося, що буде знайдено спосіб у жодному разі не дійти до такої екстремальної ситуації».

Віталій Кличко

Віталій Кличко

мер Києва

Контекст. Західні країни, з-поміж яких і США, упродовж кількох останніх місяців висловлюють занепокоєння щодо можливого вторгнення РФ в Україну. У Білому домі вважають, що це може статися будь-якої миті. У Держдепі не відкидають, що напад може відбутися в період проведення російсько-білоруських військових навчань.

Президент РФ Володимир Путін вимагає від Північноатлантичного альянсу гарантій, що той відмовиться від подальшого розширення на схід, зокрема не підтримуватиме вступ України до Альянсу.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини