Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Путін вимагає юридичних гарантій, що Україну не приймуть до НАТО

Путін хоче гарантій, що НАТО не розширюватиметься на схід. Фото: kremlin.ru

Путін хоче гарантій, що НАТО не розширюватиметься на схід. Фото: kremlin.ru

Президент РФ Володимир Путін вимагає від Північноатлантичного альянсу гарантій, що той відмовиться від подальшого розширення на схід, зокрема не підтримуватиме вступ України до Альянсу. Про це він сказав на церемонії прийняття вірчих грамот в іноземних послів.

Quote«У діалозі зі Сполученими Штатами та їхніми союзниками наполягатимемо на виробленні конкретних домовленостей, які виключають будь-який подальший поступ НАТО на схід і розміщення зброї в безпосередній близькості до території Росії. Пропонуємо розпочати щодо цього предметні переговори», — заявив Путін.

Водночас Путін наголосив, що наполягає саме на «юридичних гарантіях», оскільки, за його словами, раніше «західні колеги» нібито давали йому щодо цього якісь «усні» обіцянки, які не виконали.

Контекст. Нещодавно в адміністрації російського президента заявили, що будь-яке розширення військової інфраструктури НАТО в Україні вважатиметься перетином однієї з «червоних ліній» Володимира Путіна. Білорусь наголосила, що погоджується із цим і готова спільно з Москвою вжити всіх необхідних заходів для протидії військового альянсу, активність якого зростає.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини