Facebook Pixel

Україна в НАТО: Альянс пообіцяв посилити співпрацю з країною

Україна НАТО: Альянс посилить співпрацю з країною. На фото Джеймс Аппатурай. Фото: NATO

Україна НАТО: Альянс посилить співпрацю з країною. На фото Джеймс Аппатурай. Фото: NATO

Партнери НАТО готові до посилення співпраці з Україною найближчим часом.

Про це повідомив представник НАТО Джеймс Аппатурай на Київському форумі з питань безпеки, передає НВ.

Quote«Двері НАТО залишаються відкриті. Партнери вірні рішенням Бухарестського саміту 2008 року, згідно з якими Україна та Грузія стануть членами НАТО», — заявив він, додавши, що лідери НАТО повідомлять про цей принцип під час саміту, який пройде наступного тижня.

За його словами, для вступу в НАТО Україні потрібно провести системну реформу. Він пояснив, що кожен потенційний член Альянсу повинен провести широкий комплекс реформ не лише у сфері безпеки й оборони, а й у сфері верховенства права, державного управління та економічної стабілізації.

Telegram Logo

«Це те, чого українці всіх поколінь чекають від лідерів держави», — резюмував він.

Раніше президент Росії Володимир Путін заявив, що якщо Україна стане членом НАТО, то підлітний час ракети від Харкова чи Дніпропетровська до центральної частини Росії, а саме до Москви, зменшиться до 7–10 хвилин, передає агентство РБК. Він зазначив, що розширення НАТО до кордонів Росії має для Кремля «практичне значення», оскільки багато країн — учасниць Альянсу змогли розмістити на території України пускові установки протиракет, які можуть використовувати не лише в оборонних цілях, а тому є небезпека для Росії.

Коментарі

Всі новини