IT

IOS 14: beta, дата виходу, що нового, які телефони підтримує

Американська корпорація Apple 22-26 червня проведе всесвітню конференцію для розробників на платформах компанії — Worldwide Developers Conference. Уперше захід відбудеться без фізичної присутності людей у залі — через пов'язані з пандемією COVID-19 карантинні обмеження його транслюватимуть тільки в інтернеті, повідомили у пресслужбі Apple.

За даними видання MACrumors, на Worldwide Developers Conference компанія розповість про нову операційну систему iOS 14.

Що являє собою iOS 14 beta і коли може з'явитися

За даними видання, на конференції Apple, ймовірно, представить iOS 14 beta. Після виходу програмного забезпечення його представлять розробникам для тестування, після чого компанія почне публічне бета-тестування.

Telegram Logo

Коли чекати iOS 14

Після завершення beta-тестування та за умови дотримання свого звичайного графіка випуску Apple представить iOS 14 разом із новими iPhone у вересні 2020 року.

Чого чекати від iOS 14: огляд можливих характеристик та що нового

MACrumors зазначає, що в iOS 14 Apple може дозволити переглядати всі встановлені застосунки списком, як і в Apple Watch. Найімовірніше, користувачі зможуть переглядати всі програми в алфавітному порядку. Їм також буде доступно встановлення фільтрів для перегляду нещодавно використаних застосунків та інше.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Apple також працює над фітнес-застосунками для iPhone, Apple Watch та Apple TV, які дозволять користувачам завантажувати фітнес-відео для різних тренувань. Apple Watch стежитиме за прогресом під час тренувань (бігом у приміщенні, їздою на велосипеді, греблею, розтяжкою, основними тренуваннями, силовими, ходьбою на свіжому повітрі, танцями та йогою).

Компанія тестує нові функції для iMessage і може включити їх до iOS 14. Йдеться про нову систему згадувань, яка дозволить користувачам позначати контакти через «собачку», що дозволить відключати звук у груповому чаті, однак отримувати push-повідомлення, коли включено прямі згадування.

Також Apple працює над функцією, яка дозволить скасовувати відправку повідомлення в iMessages. Скасування буде видно двом учасникам діалогу. У групові чати можуть впровадити індикатори введення, у зв'язку з чим користувачі можуть побачити, хто вводить повідомлення в чаті.

Користувачі також зможуть побачити нову функцію для маркування повідомлень як непрочитані, щоб зробити їх більш помітними.

WatchOS 7 перенесе дитячий режим до Apple Watch, а в iOS 14 з'явиться застосунок «Твік-активність», адаптований до нового режиму. Замість того, щоб відстежувати спалювання активних калорій, додаток Activity for Kids Mode відстежуватиме час руху.

Apple також планує запровадити новий застосунок доповненої реальності під кодовою назвою Gobi. Він нібито дозволить користувачам «отримати більше інформації про навколишній світ» за допомогою доповненої реальності. Застосунок може бути інтегровано з магазинами Apple Store та Starbucks.

Apple може дозволити користувачам iPhone та iPad встановлювати за замовчуванням поштові, браузерні та музичні програми сторонніх виробників замість власних застосунків.

Функцію відстеження сну для наступного покоління Apple Watch, можливо, буде інтегровано із застосунком Health на iPhone, де користувачі зможуть встановити індивідуальну мету сну. Застосунок Health також пропонуватиме рекомендації щодо поліпшення сну.

Safari в iOS 14 може запропонувати вбудовану функцію перекладу, яка дозволить користувачам перекладати вебсторінки без використання сторонніх застосунків або сервісів.

CarPlay може підтримувати шпалери користувачів, відображаючи їх на інтерфейсі. Шпалери також будуть перемикатися між світлим і темним режимами (в залежності від часу доби).

Карти Apple Maps можуть надавати додаткову інформацію для окремих підприємств, як-от кінотеатри з IMAX.

У iOS 14 брелок для ключів iCloud включатиме попередження тоді, коли пароль використовується повторно, що має допомогти заохочувати користувачів до вибору різних паролів для кожного входу.

iOS 14 може мати нову функцію PencilKit, яка дозволить користувачам писати текст від руки в будь-якому полі введення тексту за допомогою олівця Apple, а потім перетворювати рукописний вміст на стандартний текст перед відправкою та інше.

Які телефони підтримуватимуть iOS 14: передбачуваний список

Видання пише, що iOS 14 підтримуватимуть ті самі iPhone, що й iOS 13, включно зі старими пристроями, як-от iPhone SE та iPhone 6s. Йдеться про:

 • iPhone Pro 11
 • iPhone SE (2020)
 • iPhone 11 Pro Max
 • iPhone 11
 • iPhone XS
 • iPhone XS Max
 • iPhone XR
 • iPhone X
 • iPhone 8
 • iPhone 8 Plus
 • iPhone 7
 • iPhone 7 Plus
 • iPhone 6s
 • iPhone 6s Plus
 • iPhone SE (2016)
 • iPod touch (7-ме покоління)

Щодо iPad, то очікується, що оновлення iPadOS 14 буде сумісним із усіма iPad, здатними працювати під управлінням iOS 13. Винятком є iPad 4 та iPad mini Air 2. Йдеться про:

 • 12,9-дюймовий, 11, 10,5, а також 9,7-дюймовий iPad Pro
 • iPad (7-ме покоління)
 • iPad (6-те покоління)
 • iPad (5-те покоління)
 • iPad mini (5-те покоління)
 • iPad Air (3-тє покоління)

Варто відзначити, що 9 червня Apple запустила програму beta-тестування шостого функціонального оновлення для iOS 13.

Контекст. Наприкінці квітня компанія Apple ухвалила рішення приблизно на місяць відкласти масове виробництво нових iPhone, які представить цього року. Про це повідомляє The Wall Street Journal із посиланням на джерела.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини