Apple відкриє представництво в Україні

Фото: Unsplash

Фото: Unsplash

Apple зареєструвала компанію в Україні. Відповідна інформація міститься у держреєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців. Директором компанії зазначено Романа Гуменюка. Адреса офісу — IQ Business Center.

Кінцевий бенефіціар – Apple Inc. Про відкриття нового підрозділу компанії можуть оголосити вже цього літа, однак сама Apple ще не підтвердила свої плани, повідомило видання AIN.

Фото: AIN

Фото: AIN

Водночас директор новоствореного підрозділу Apple в Україні Роман Гуменюк підтвердив, що є керівником офіційної «дочки» Apple. Також він зазначив, що на плани щодо запуску бізнесу в Україні негативно вплинув карантин. Іноземний менеджмент не може дістатися до країни через закриті кордони, повідомило видання Liga.Tech.

Telegram Logo

Найвірогідніше, український підрозділ компанії не займатиметься дистрибуцією. Однак, ймовірно, компанія авторизує ще декількох додаткових постачальників легальної продукції Apple. Крім того, вірогідним є і запуск нових локалізованих сервісів.

Контекст. Раніше Apple ухвалила рішення відкласти приблизно на місяць масове виробництво нових iPhone, які представить цього року.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

У травні також стало відомо, що Apple купила каліфорнійський стартап NextVR, який спеціалізується на проведенні трансляцій у віртуальній реальності.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини