Apple запустить продаж окулярів доповненої реальності лише за $500

Власник Front Page Tech Джон Проссер (Jon Prosser) оголосив подробиці про новинку від Apple – окуляри з доповненою реальністю під маркетинговою назвою Apple Glass.

Окуляри продаватимуться за ціною $499 з можливістю придбання лінз за рецептом за додаткову плату. Причому в обох об'єктивах будуть дисплеї, з якими можна взаємодіяти за допомогою жестів, повідомляє macrumors.

Окуляри сумісні зі спареним iPhone на кшталт оригінальних Apple Watch.

Компанія планує почати масовий продаж наприкінці 2021 року або на початку 2022 року.

Також ходять чутки, що Apple працює над більш традиційною AR/VR-гарнітурою, яка нагадує Oculus Quest від facebook. Хоча у попередніх заявах передбачалося, що гарнітуру буде випущено до появи окулярів.

Проссер уточнив, що захід iPhone цьогоріч через глобальну економічну кризу, ймовірно, відбудеться у жовтні, а не у вересні, як зазвичай бувало.

Раніше Apple ухвалила рішення відкласти приблизно на місяць масове виробництво нових iPhone, які представить цього року.

У травні також стало відомо, що Apple купила каліфорнійський стартап NextVR, який спеціалізується на проведенні трансляцій у віртуальній реальності.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

«Питання біологічних загроз існує і існуватиме». Інтерв'ю з головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком

Уряд поступово скасовує карантин. Влада зрозуміла, що це доведеться закінчувати, незважаючи на приріст хворих. Процес неможливо зупинити. Про те, чи потрібно було вводити обмеження, чи, насправді, коронавірус такий страшний, навіщо закривали парки, коли відкриють кордони і чи вводитимуть імунологічні паспорти, в ексклюзивному інтерв'ю The Page розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

«Нафтогаз» знизив тарифи для промисловості на 20%

«Нафтогаз України» знизив ціни на природний газ для промислових споживачів та установ, що фінансуються з державного бюджету у червні на 19,1-20,7% до 3 255,6 — 3 818,4 грн за тисячу кубометрів з ПДВ.

Наглядові ради в держкомпаніях дають системність і стабільність — Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що наглядові ради в держкомпаніях повинні залишитися, однак допускає точкові зміни у складі наглядових рад і пропонує знайти баланс по зарплатах їх членів.