Facebook Pixel
IT

Apple придбала стартап віртуальної реальності

Американська корпорація Apple підтвердила інформацію про те, що купила каліфорнійський стартап NextVR. Компанія спеціалізується на проведенні трансляцій у віртуальній реальності.

Компанія підтвердила факт підписання угоди виданню Bloomberg.

Вартість угоди невідома, однак місяцем раніше ЗМІ повідомили, що ціна становить $100 млн. Як пише TechCrunch, інвестори NextVR вклали у стартап $115 млн.

Bloomberg відзначає, що наразі невідомо, як саме Apple використовуватиме стартап. Однак, найімовірніше, угода — це частина широкої стратегії компанії щодо розширення бізнесу з повноцінним виходом на ринок додаткової та віртуальної реальностей.


NextVR у 2009 році заснували Девід Кол і DJ Roller. Стартап розвиває платформу, яка дозволяє дивитися трансляції концертів, спортивних подій та інших заходів у віртуальній реальності. Сервіс працює на PlayStation, Oculus, HTC, Microsoft та інших гарнітурах віртуальної реальності. Найбільші партнери компанії — Національна баскетбольна асоціація, тенісний турнір «Вімблдон» і телеканал Fox Sports.

Контекст. Нещодавно Apple запустила браузерну версію свого стримінгового сервісу Apple Music. Поки що сервіс доступний у бета-версії, яку почали розробляти у вересні 2019 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉