Сенниченко: Фонд держмайна перебуває під депутатським тиском

Дмитро Сенниченко. Фото: Facebook

Дмитро Сенниченко. Фото: Facebook

Глава Фонду держмайна (ФДМ) Дмитро Сенниченко повідомив про тиск, який чинять на фонд два народних депутата.

Перші прояви цього почалися в квітні цього року, коли по 3-6 разів на місяць у ФДМ стали надходити запити від депутатів Андрія Холодова (на фото) і Олександра Юрченко. «Невмотивовані звинувачення Фонду в вигаданих порушеннях з вимогами надати роз'яснення, викладені в 15 депутатських запитах від Холодова і ще двох від Юрченка, елегантно балансували на межі формальності і безглуздя», — пише Сенниченко.

picture2-kak-deputat-andre-371238-s20.png

На кожен запит депутата потрібно обов'язково відповісти. «Відповідь на кожен запит — це десятки годин роботи. Тобто час, який експерти ФДМ повинні витрачати на роботу на благо держави, вони повинні витрачати на обслуговування допитливості панів Холодова та Юрченка або якихось ще їхніх інтересів», — повідомив глава ФДМ.

Telegram Logo

За його словами, ці депутати також вигадують «злочини» для фонду. Немає ні доказів, ні самого складу злочину, є тільки справи проти ФДМ в Єдиному реєстрі досудових розслідувань. Холодов і Юрченко звертаються до суду, і той зобов'язує НАБУ реєструвати кримінальні виробництва в реєстрі.

«Атака народного депутата Холодова і пов'язаних з ним осіб на приватизаційну реформу викликає у мене велике занепокоєння. Поширення ними неправдивої інформації щодо діяльності фонду і прямий тиск на нього в судовій, бюрократичній і медійній площинах — великий удар по інвестиційному іміджу України», — вважає Сенниченко.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Додатково. Сенниченко запропонував парі Холодову після того, як нардеп висловив сумніви щодо приватизації готелю «Дніпро» за справедливою ціною. Він заявив, що початкова ціна — 81 млн грн — була в три рази зменшеною щодо реальної вартості державного активу. У Фонді держмайна докладно розповіли The Page про суперечку. Як з'ясувалося, Холодов не прийняв парі.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини