Facebook Pixel

У ФДМ розкрили подробиці парі Сенниченка та Холодова щодо готелю «Дніпро»

Глава Фонду державного майна Дмитро Сенниченко запропонував парі народному депутату Андрію Холодову після того, як нардеп публічно висловив скепсис щодо приватизації готелю «Дніпро» за справедливу ціну. Він заявив, що початкову ціну за готель «Дніпро» – 81 млн грн – було штучно занижено та утричі зменшено щодо реальної вартості державного активу. У Фонді держмайна детальніше розповіли The Page про спір. Як з'ясувалося, Холодов не прийняв парі.

Сенниченко запропонував Холодову укласти таке парі: якщо ціна, яку дасть переможець аукціону, буде нижчою за 100 млн гривень, то голова Фонду держмайна віддасть нардепу 100 тис. грн або ж передасть ці гроші на благодійність. Якщо готель буде приватизовано за ціну, яка перевищить 250 млн гривень, то тоді вже Андрій Холодов перерахує 100 тис. грн фонду «Повернись живим».

Quote«Імовірно, Андрій Холодов не був упевненим у своїй думці аж настільки, щоб ризикнути заради неї грошима, адже парі не прийняв», — зазначили в ФДМ.

Після проведення аукціону з приватизації готелю Сенниченко нагадав Холодову про парі та запропонував все ж таки підримати фонд «Повернись живим» допомогою у розмірі 100 тис. грн, розділивши свої внески навпіл – по 50 тис. грн кожен.

Telegram Logo

Контекст. Раніше Фонд державного майна на аукціоні, який відбувся 15 липня, продав державний пакет акцій готелю «Дніпро». Проти початкової ціни його вартість зросла майже у 14 разів — до 1 млрд 111 млн грн.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини