Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Фінансова піраміда B2B Jewelry дісталася до Росії

Українська фінансова піраміда B2B Jewelry відкрила декілька магазинів у російських містах. Компанія пропонує клієнтам кешбек від 104% вартості товару.

Компанія обіцяє платити по 2,5% вартості покупки протягом року. Варто зазначити, що до кризи виплати складали 3% вартості. У московському магазині в разі купівлі срібних прикрас обіцяють повернути 208% річних, а в разі купівлі золота — 130%, передає Forbes.

Однак B2B Jewelry відмовилася продавати в Росії сертифікати на золото та срібло. В Україні ж за сертифікатами пропонувався кешбек у розмірі понад 400% річних.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Наприкінці березня засновник компанії Микола Гонта заявив, що B2B Jewelry в Україні тимчасово припинить свою роботу до кінця карантину.

Контекст. B2B Jewelry — фінансова піраміда, що була створена власником ювелірного заводу «Шарм» Миколою Гонтою, який разом з дружиною Оленою є фігурантами кількох розслідувань. Компанія обіцяє від 104% до 182% кешбеку залежно від суми покупки. Повну вартість виробу та кешбек обіцяють повернути на банківську карту протягом року 52 платежами.

Підписуйтесь на нас в Google News!

На початку березня в Києві відкрився третій магазин ювелірних прикрас B2B Jewelry, а їхня загальна кількість в Україні сягає цифри 100. Але всі ці магазини зачинено, а отоварити сертифікат можна лише онлайн.

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку попередила населення України про те, що, інвестуючи в проєкт Exlimited, який має ознаки сумнівного, існує висока ймовірність втрати коштів. У регуляторі заявляють, що проєкт має схожу на B2B Jewelry реферальну програму (за кожного залученого інвестора нараховується додатковий відсоток прибутку).

Коментарі

Всі новини