Facebook Pixel

У ДТЕК відреагували на звинувачення ексглави «Нафтогазвидобування» Семінського

Група ДТЕК Ріната Ахметова спростувала слова ексглави «Нафтогазвидобування» Олега Семінського про те, що власник групи причетний до його викрадення, а заяву Семінського розцінює як маніпуляцію суспільною свідомістю.

«Група ДТЕК звертає увагу ЗМІ на те, що Олег Семінський поширює неправдиву інформацію й маніпулює суспільною думкою і фактами, пов'язуючи такі події з групою ДТЕК та її акціонером», — йдеться в пресрелізі ДТЕК.

Ба більше, події, описані Олегом Семінським, належать до періоду, коли група ДТЕК не володіла акціями ПрАТ «Нафтогазвидобування». Тому до озвучених Семінським подій ДТЕК не могла бути причетною.

Докладніше із заявою Олега Семінського можна ознайомитися в публікації.

Повідомляється, що ДТЕК придбала 50% пакета акцій ПрАТ «Нафтогазвидобування» в грудні 2013 року в чинних на той час власників акцій на цілком законних підставах.

«Олег Семінський не був серед власників і не мав жодного стосунку до придбання акцій», — уточнили в групі.

Тому в ДТЕК вважають спроби зв'язати ім'я Ріната Ахметова з описаними подіями частиною інформаційної кампанії з дискредитації, що має політично мотивований характер.

Група ДТЕК — найбільша приватна вертикально інтегрована енергетична компанія України. Спеціалізується на видобутку природного газу та вугілля, теплової генерації та генерації з ВДЕ. Компанія також займається дистрибуцією електроенергії, зокрема розвиває мережу швидкісних зарядних станцій для електромобілів.

Капітальні вкладення ДТЕК 2019 року склали 23 млрд грн, податкові відрахування — 23,4 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.

100% компанії належать SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉