Facebook Pixel

Банк «Аркада» виставили на продаж через два дні після банкрутства

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб відкрив конкурс для того, щоб вивести неплатоспроможний банк «Аркада» з ринку. Як повідомили у пресслужбі відомства, Фонд пропонує кілька способів виведення фінустанови.

Про що йдеться

  • «Аркаду» можна ліквідувати за відчуженням у процесі ліквідації всіх або деяких його активів і зобов'язань на користь банку, який приймає.
  • Відчужити всі активи фінустанови або їхні частини та зобов'язання на користь приймаючого. Також у «Аркади» відберуть банківську ліцензію та ліквідують його.
  • Буде створено перехідний банк, який продадуть інвестору і передадуть йому активи та зобов'язання «Аркади», після чого ліквідують його.
  • Продаж неплатоспроможного банку інвестору.

Про проведення конкурсу з виведення банку «Аркада»

Конкурс проводитимуть серед банків і серед осіб, які будуть попередньо кваліфіковані та яких Нацбанк занесе до списку попередньо кваліфікованих, а також серед тих, які відповідають умовам відкритого конкурсу.

Для того щоб узяти участь у конкурсі, потрібно подати документи, які визначено умовами цього відкритого конкурсу.

Учасник відкритого конкурсу може самостійно обрати майно неплатоспроможного банку, яке можуть передати банкам, які приймають, або перехідним (відповідно до умов відкритого конкурсу).

Контекст. Національний банк України 6 серпня 2020 року відніс банк «Аркада» до категорії проблемних, увів особливий режим контролю та призначив куратора. У липні минулого року банку «Аркада» дали дозвіл добудувати два будинки в ЖК «Патріотика на озерах».

Два дні тому Нацбанк відніс банк «Аркада» до неплатоспроможних. Причиною цього стало зменшення капіталу установи менш ніж до третини від мінімального встановленого рівня.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉