Що буде з недобудовами «Патріотика» та «Еврика» банку «Аркада», який лопнув

Що буде з недобудовами банку,  «Аркада», який лопнув. Фото: УНІАН

Що буде з недобудовами банку, «Аркада», який лопнув. Фото: УНІАН

«Київміськбуд» проведе аудит житлових комплексів «Еврика», «Патріотика» та «Патріотика на озерах». Ці ЖК будував Фонд фінансування будівництва під управлінням банку «Аркада», який лопнув.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час пресбрифінгу щодо ситуації навколо банку «Аркада».

Після аудиту інвесторам запропонують алгоритм завершення будівництва згаданих житлових комплексів.

Telegram Logo

«Я вже дав відповідне доручення і сподіваюся, що через кілька місяців ми отримаємо більш детальну інформацію про це», – розповів Кличко.

Контекст. У грудні минулого року було вирішено, що заморожені будівництва житлових комплексів корпорації «Укрбуд» завершить компанія «Київміськбуд».

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

У березні цього року «Холдингова компанія «Київміськбуд» планувала продати Державній іпотечній установі квартири на 2 млрд грн для того, щоб профінансувати завершення будівництва на об'єктах «Укрбуду». Компанії вже ведуть переговори.

Раніше у лютому «Холдингова компанія «Київміськбуд» повністю відновила будівництво двох житлових комплексів «Укрбуду» – «Пектораль» і «Новомостицький». До березня цього року компанія планувала розпочати роботи ще в чотирьох проєктах «Укрбуду».

У липні минулого року банку «Аркада» дали дозвіл добудувати два будинки в ЖК «Патріотика на озерах». За даними банку, житловий масив «Патріотика на озерах» є географічним продовженням «Патріотики». Масив будується між озерами Тягле та Небреж. ЖК «Патріотика на озерах» має складатися із 43 житлових будинків заввишки 26-27 поверхів, лікарні, трьох шкіл, шести дитячих садочків, двох ТЦ та додаткової інфраструктури.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини