Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Києві впали орендні ставки на житло

Оренда квартири в Києві: у якому районі дешевше. Фото: pixabay

Оренда квартири в Києві: у якому районі дешевше. Фото: pixabay

У листопаді ціна на оренду житла в столиці зменшилася на 5% (до 10,4 $ за 1 кв.м.) порівняно з попереднім місяцем та зросла на 4% порівняно з аналогічним періодом у 2020 році.

Найдорожчим районом Києва на 1 грудня залишається Печерський район: медіанна вартість орендних ставок у центрі столиці становить $1060 за об'єкт, або $16 за 1 кв.м. Про це свідчать дані дослідження ринку вторинної нерухомості Києва за листопад 2021 року, яке провели аналітики порталу пошуку нерухомості Address.ua.

Медіанна вартість орендних ставок у центрі столиці становить $1060 за об'єкт, або $16 за 1 кв.м. Інфографіка: Address.ua

Медіанна вартість орендних ставок у центрі столиці становить $1060 за об'єкт, або $16 за 1 кв.м. Інфографіка: Address.ua

На другому місці — Шевченківський район: орендодавці в цьому районі просять $754 за квартиру ($13 за 1 кв.м.).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

На третьому місці Голосіївський район: ставка тут становить $590 за об'єкт ($12 за 1 кв.м).

Мінімальна медіанна ціна на оренду квартир зафіксована в Деснянському районі — $366 за квартиру, або $7 за 1 кв.м.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Мінімальна медіанна ціна на оренду квартир зафіксована в Деснянському районі — $366 за квартиру, або $7 за 1 кв.м.  Інфографіка: Address.ua

Мінімальна медіанна ціна на оренду квартир зафіксована в Деснянському районі — $366 за квартиру, або $7 за 1 кв.м. Інфографіка: Address.ua

У структурі попиту переважають однокімнатні квартири: на них припадає 43% запитів; 39% потенційних орендарів шукають двокімнатні квартири та лише 15% — трикімнатні квартири.

Як зауважили аналітики, ринок оренди входить у традиційно низький зимовий сезон: структура пропозиції оптимізується — збільшується обсяг вільних однокімнатних квартир, що вказує на те, їх кількість перевищує попит.

Quote«Структура пропозиції трохи змінюється на користь збільшення обсягу вільних однокімнатних квартир, що вказує на звільнення більшої кількості квартир, ніж може поглинути ринок. Крім сезонних тенденцій, свою роль відіграло і посилення в листопаді карантинних обмежень», — прокоментував The Page картину на ринку експерт із нерухомості Роман Герасимчук.

За його словами, цінові тренди в листопаді були негативні: медіанна ціна знизилася в усіх районах, крім Деснянського. Підсумкове зниження медіанної ціни ринку становило 5%. У листопаді об'єкт коштував у середньому $553.

Оскільки ринок входить у зимовий період, очікується продовження зниження цін на оренду та зростання кількості незайнятих квартир. Цей процес завершиться не раніше лютого – березня 2022 року.

Коментарі

Всі новини